Wycieczka do ZOO
🐒🌞 Wycieczka do ZOO! 🌞🐒 Nasze obie klasy pierwsze miały przyjemność wybrać się na wycieczkę do ZOO! Cudowna, słoneczna pogoda […]
🐒🌞 Wycieczka do ZOO! 🌞🐒 Nasze obie klasy pierwsze miały przyjemność wybrać się na wycieczkę do ZOO! Cudowna, słoneczna pogoda […]
🎢✨ Wycieczka do Energylandii! ✨🎢 W poprzednim tygodniu przeżyliśmy niesamowitą przygodę w Energylandii! W wycieczce wzięły udział niektóre klasy 2,
W poniedziałek nasza szkolna drużyna koszykówki dziewcząt rozegrała swój debiutancki mecz w WLK! Dziewczyny stanęły do walki z wymagającym rywalem
📅 4 października odbyły się Mistrzostwa Wrocławia w piłce nożnej. ⚽ Nasza drużyna zmierzyła się w fazie grupowej kolejno z
📢 Z ogromną radością ogłaszamy wyniki głosowania! 🎉 Nową przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2024/2025 została Antonina Turek! 💼👏
8 października nasi koszykarze 🏀 zainaugurowali sezon we Wrocławskiej Lidze Koszykówki. I od razu zmierzyli się z zeszłorocznym mistrzem –
Dzisiaj, z okazji Światowego Dnia Bez Przemocy, wszyscy uczniowie mieli okazję obejrzeć poruszający film pt. „Kształt Twojego Głosu” w reżyserii
W klasie 2 odbyły się zajęcia z mikroskopowania, które przyniosły wiele fascynujących odkryć! 🔬 Uczniowie mieli okazję zgłębić tajniki tego
W ubiegły czwartek, 3 października, nasi licealiści z klas 2, 3 i 4 o profilu artystycznym wybrali się na wyprawę
🎃 Konkurs na najpiękniejszą dynię! 🎃 Październik to czas kreatywności, a my mamy dla Was specjalne wyzwanie! Każda klasa będzie