Dlaczego my?

Jest wiele powodów, dla których warto postawić na Edukację. Sprawdź je!

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę?
  • Jesteśmy szkołą otwartą na świat i inne kultury – obcokrajowcy są mile widziani.
  • Posiadamy własną, dobrze wyposażoną salę gimnastyczną, na której odbywają się zajęcia wychowania fizycznego.
  • W naszym Liceum wypracowaliśmy wyjątkowe metody wychowawcze. Traktujemy po partnersku naszych uczniów. Rozwijamy ich zdolności i umiejętności.
  • Zachęcamy młodzież do poszukiwania własnej drogi rozwoju. Wydobywamy z każdego ucznia to co jest w nim najlepsze. Pomagamy pokonywać trudności.
  • Uczymy młodzież nawyków życia blisko z kulturą. Szkoła organizuje często wyjścia do kin, teatrów, muzeów.
  • Kameralne klasy – maksymalnie do 19 osób, gwarantują dobry kontakt z nauczycielami.
  • Zajęcia odbywają się w dobrze wyposażonych salach dydaktycznych i pracowniach komputerowych.
  • Bardzo dobra współpraca z rodzicami, szybki i bezproblemowy kontakt z dyrekcją oraz możliwość łatwego umówienia spotkania.
  • Na terenie szkoły znajduję się bufet, w którym można zjeść zdrowe drugie śniadanie i obiad.
  • Budynek naszego liceum otoczony jest licznymi terenami zielonymi, na których mogą odbywać się zajęcia terenowe, badawcze oraz relaksujący odpoczynek.

Dalej nie jesteś przekonany? „Edukacja” to:

• Doświadczona kadra dydaktyczna.
  • Lokalizacja – w centrum miasta. Dogodny dojazd samochodem i środkami komunikacji miejskiej (tramwaj numer 3 i 5 oraz autobus 114).
  • Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego mogą kontynuować naukę w Wyższej Szkole Zarządzania „Edukacja”.
  • Korzyści wynikające z podejmowanych umów partnerskich.
  • Umowy patronackie polskich i zagranicznych uczelni wyższych.
  • Duży parking na ponad 100 samochodów oddany do dyspozycji uczniów oraz rodziców.
  • Założyciel Liceum Ogólnokształcącego „Edukacja” – Ośrodek Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego „Edukacja” Sp. z o.o. jest laureatem nagrody „Polski Sukces” oraz „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Stały rozwój firmy oraz dbałość o najwyższą jakość oferowanych przez nas usług stały się podstawą do wdrożenia Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą ISO9001:2000.

Galeria

Odkryj naszą placówkę poprzez ujęcia pełne pasji i edukacyjnych przygód. W naszej galerii znajdziesz chwile radości, nauki i wspólnych działań, które tworzą wyjątkową atmosferę naszej placówki.

Placówka