Tak zakończyliśmy rok szkolny 2021/22

Rozdanie dyplomów

Meldujemy, że cel został wykonany w 100% – dobrnęliśmy do końca roku! Dzisiaj mamy pierwszy dzień, w którym budzik nie musi nas wybudzać z przyjemnego snu 💤 No chyba, że akurat dzisiaj wyruszamy na poznawanie świata lub inną przygodę 🙂 Ale wtedy to sama przyjemność!

Tymczasem cofamy się jeszcze do poprzedniego tygodnia. W zeszły piątek, na auli WSZ Edukacja uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2021/22. Podsumowaliśmy miniony czas, przyznaliśmy nagrody, rozdaliśmy dyplomy i po raz ostatni po prostu spędziliśmy czas we wspólnym gronie 👥  Była także część artystyczna, podczas której nasi uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności 🎸

Zobaczcie zdjęcia, które dla Was zrobiliśmy 📷 Jak zwykle więcej znajdziecie na naszym Facebooku. Jeszcze raz życzymy Wam udanych wakacji i do zobaczenia 1 września!