Dlaczego my?

Dlaczego liceum Edukacja

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę

• Jesteśmy szkołą otwartą na świat i inne kultury – obcokrajowcy są mile widziani. Języki obce są na wysokim poziomie. Do wyboru: język angielski, niemiecki, francuski rosyjski, hiszpański.
  • W naszym Liceum wypracowaliśmy wyjątkowe metody wychowawcze. Traktujemy po partnersku naszych uczniów. Rozwijamy ich zdolności i umiejętności.
  • Zachęcamy młodzież do poszukiwania własnej drogi rozwoju. Wydobywamy z każdego ucznia to co jest w nim najlepsze. Pomagamy pokonywać trudności
  • Nie zmieniamy kadry pracujemy ze sprawdzonymi specjalistami
  • Uczymy młodzież nawyków życia blisko z kulturą. Szkoła organizuje często wyjścia do kin, teatrów, muzeów
  • Kameralne klasy – maksymalnie do 18 osób, gwarantują dobry kontakt z nauczycielami. W naszej szkole pedagodzy dobrze znają młodzież, nikt nie jest anonimowy.
  • Zajęcia dodatkowe dla chętnych, szachy, zajęcia sportowe, malarstwo, teatr szkolny, koło filmowe, koło psychologiczne, brydż, zajęcia komputerowe
  • Nasi nauczyciele kierują się zawsze życzliwością w stosunku do młodzieży. Dobra atmosfera w szkole jest naszą dewizą. Pracujemy tak, aby większość z naszych uczniów mogła ukończyć wymarzone kierunki studiów i podjąć pracę na całym świecie lub założyć własna działalność gospodarczą.
  • Bardzo dobra współpraca z rodzicami . Terminy indywidualnych spotkań rodziców z nauczycielami lub dyrektorem ustalane są telefonicznie.
  • Na terenie szkoły bufet, w którym można zjeść zdrowe drugie śniadanie i obiad

Nasze atuty

• Przyjazna, życzliwa atmosfera
  • Dobre relacje nauczycieli z uczniami budowane na wzajemnym zaufaniu i szacunku oraz bardzo dobra współpraca z rodzicami
  • Czytelnie określone prawa i obowiązki ucznia.
  • Zajęcia w dobrze wyposażonych salach dydaktycznych i pracowniach komputerowych
  • Klasy pełne są książek i pomocy dydaktycznych.
  • Nauczyciele są przyjaźni i życzliwi, zawsze służą pomocą.

Dalej nie jesteś przekonany? „Edukacja” oferuje:

• Doświadczona kadra dydaktyczna;
  • Nasza szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej;
  • Lokalizacja – w centrum miasta. Dogodny dojazd samochodem i środkami komunikacji miejskiej (tramwaj numer 3 i 5 oraz autobus 114);
  • Do dyspozycji uczniów i rodziców udostępniliśmy duży parking na ponad 100 samochodów;
  • Nowoczesna baza dydaktyczna (pracownie komputerowe, symulacyjne, doskonale wyposażona biblioteka);
  • Wszystkie budynki są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych;
  • Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego mogą kontynuować naukę w Wyższej Szkole Zarządzania „Edukacja”
  • Założyciel Liceum Ogólnokształcącego „Edukacja” – Ośrodek Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego „Edukacja” Sp. z o.o. jest laureatem nagrody „Polski Sukces” oraz „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Stały rozwój firmy oraz dbałość o najwyższą jakość oferowanych przez nas usług stały się podstawą do wdrożenia Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą ISO9001:2000.