Wynajem sal

Nasze sale dydaktyczne są dostępne na wynajem, również dla osób spoza szkoły.

Sale na wynajem

Liceum Ogólnokształcące Edukacja we Wrocławiu dysponuje nowoczesnymi salami dydaktycznymi, które są dostępne nie tylko dla naszych uczniów, ale także w formie wynajmu dla osób z zewnątrz. Od roku szkolnego 2020/21 proponujemy wynajem dużej sali gimnastycznej, przystosowanej do rozgrywek koszykówki, piłki nożnej, koszykówki i siatkówki. To tylko część możliwych zastosowań: salę można wykorzystać  również m.in. na zajęcia fitness, jogę, karate, treningi i wiele innych aktywności, w których potrzebna jest duża przestrzeń.

Wynajem naszych sal obsługuje osobny podmiot, Synergy Trainings. Prosimy o bezpośredni kontakt:

Sala gimnastyczna: 120 zł netto za 1 godzinę

Ceny innych sal – prosimy o wypełnienie formularza zapytania na stronie Synergy Trainings.