Rekrutacja

Do prywatnego Liceum Edukacja można zapisać się przez cały rok. Sprawdź zasady i wymagania dotyczące zapisów do szkoły.

Nabór do liceum „Edukacja” we Wrocławiu

Absolwenci ośmioklasowej szkoły podstawowej przyjmowani są do klasy pierwszej po wysłaniu podania wraz z odpowiednimi dokumentami na adres mailowy sekretariat@liceum-edukacja.pl lub za pośrednictwem formularza rekrutacji online. Podanie wraz z dokumentami można także złożyć osobiście w sekretariacie szkoły.

W roku szkolnym 2021/2022 uruchomione zostaną klasy o profilu:

• medycznym
  • artystycznym
  • kulturowo-językowym
  • humanistycznym z językiem angielskim
  • matematyczno-informatycznym z językiem angielskim

Więcej informacji o ofercie liceum znajduje się w zakładce „Oferta”.

W szkole obowiązuje własny system rekrutacji. Przy przyjmowaniu do szkoły nie są naliczane punkty za oceny na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej. Do „Edukacji” można zapisać się również w trakcie trwającego roku szkolnego. Rekrutacja jest dostępna także do klas wyższych.

Etapy rekrutacji :

1. Wypełnienie formularza rekrutacyjnego (online lub w formie papierowej).
  2. Rozmowa z dyrektorem szkoły.
  3. Dostarczenie następujących dokumentów:
    • oryginał świadectwa ukończenia szkoły podstawowej,
    • oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu ośmioklasisty ewentualne zaświadczenie o dysleksji,
    • dwa zdjęcia,
    • karta zdrowia.

Rekrutacja trwa cały rok

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Można bezpłatnie zarezerwować miejsce w naszym liceum ogólnokształcącym. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

Jesteś zdecydowany/a? Dołącz do nas.

Możesz też zostawić swoje dane poniżej – skontaktujemy się z Tobą:

Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA (Prywatność, Warunki)