Rekrutacja

Do prywatnego Liceum Edukacja można zapisać się przez cały rok. Sprawdź zasady i wymagania dotyczące zapisów do szkoły.

Nabór do Liceum „Edukacja” we Wrocławiu

Rekrutacja do wszystkich klas Liceum Ogólnokształcącego Edukacja we Wrocławiu trwa przez cały rok – także w wakacje.

Absolwenci ośmioklasowej szkoły podstawowej są przyjmowani na podstawie podania dostarczonego na adres e-mail sekretariat@liceum-edukacja.pl lub do siedziby szkoły. Gotowy dokument podania można uzyskać wypełniając  formularz rekrutacji online. Po dostarczeniu wszystkich dokumentów i dopełnieniu formalności zostanie podpisana umowa o kształcenie.

W roku szkolnym 2024/2025 uruchomione zostaną klasy o profilu:

• medyczny z językiem angielskim
  • matematyczno-informatyczny z językiem angielskim
  • humanistyczno-artystyczny z językiem angielskim
  • kulturowo-językowy  z językiem angielskim

Więcej informacji o ofercie liceum znajduje się w zakładce „Oferta”. Aktualna wysokość czesnego oraz opłaty administracyjnej są dostępne na stronie „Opłaty”.

Do zobaczenia w Edukacji!

Dołącz do nas:

Masz pytania?

Zostaw swoje dane poniżej – skontaktujemy się z Tobą:

Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA (Prywatność, Warunki)

Warunki przyjęcia do szkoły

W szkole obowiązują autorski system rekrutacji oraz określone progi rekrutacyjne. Ze względu na duże zainteresowanie naszą ofertą, o przyjęciu do szkoły decyduje także kolejność zgłoszeń.

Etapy rekrutacji:

1. Wypełnienie i dostarczenie podania rekrutacyjnego (online lub w formie papierowej).
    2. Uzyskanie pozytywnej decyzji dyrektora szkoły.
    3. Dostarczenie następujących dokumentów:
      • oryginał świadectwa ukończenia szkoły podstawowej,
      • oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu ośmioklasisty,
      • dwa zdjęcia,
      • karta zdrowia,
      • ewentualne opinia z poradni pedagogiczno-psychologicznej.

Progi rekrutacyjne:

Do wzięcia udziału w rekrutacji na rok szkolny 2023/24 niezbędne jest spełnienie następujących wymagań rekrutacyjnych:

• Zachowanie za pierwszy semestr lub na koniec roku: min. dobre.
    • Średnia ocen za pierwszy semestr lub na koniec roku: 4,0.
    • Test z języka polskiego (dotyczy obcokrajowców), który można wykonać w naszej placówce Language Master. Link do zapisów znajduje się TUTAJ.
    Niespełnienie powyższych warunków wiąże się z brakiem możliwości dołączenia do grona uczniów Liceum Edukacja.