Kadra - Liceum "Edukacja" Wrocław

Nasza kadra

Profesjonalna kadra to gwarancja dobrego funkcjonowania każdej placówki. Poznaj naszych nauczycieli, którzy są specjalistami w przekazywaniu wiedzy!

Dyrektor Liceum

Szymon Wandzel

Dyrektor, nauczyciel WOSu, EdB, religii, etyki, filofozofii, kulturoznawstawa, języka łacińskiego i kultury antycznej, savoir-vivre'u.
Prezes Fundacji Laetare. Optymista, którego pasją jest drugi człowiek. Jego celem jest, by uczeń kończąc szkołę dostał się na wymarzone studia i był dobrym człowiekiem.

Sekretarka

Marta Kunach

Sekretarka
Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, posiadająca wiedzę i wykształcenie z zakresu organizacji i zarządzania oświatą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży edukacyjnej zna wszelkie szczegóły dotyczące procesów administracyjnych oraz systemu nauczania w szkole.

Paulina Rożek

Paulina

Pedagog szkolny
Specjalista ds. Rodziny i Integracji Sensorycznej. Nauczyciel Wychowania do życia w rodzinie. Szczęśliwa żona oraz mama dwóch córek: Marceliny i Leny. Szybko nawiązuje relacje z innymi. Zawsze szczera. Oddana uczniom. Pasjonatka dobrych filmów i miłośniczka gotowania.

Wojciech

Nauczyciel historii
Potrafi nawiązać i utrzymywać dobry kontakt z młodzieżą, potrafi słuchać, jest cierpliwy i wytrwały, umie dostrzec zmianę w postawie i rozwoju ucznia, jest otwarty na nowości pedagogiczne. Z miłości do Sudetów i Wrocławia został licencjonowanym przewodnikiem.

Maria

Nauczycielka języka polskiego
Od zawsze nauczycielka języka polskiego. Oaza spokoju i serdeczności. Uczeń nie jest dla niej przeciwnikiem, ale partnerem w zdobywaniu wiedzy. Wychowawca klasy II P. Posiada umiejętnośc szybkiego zjednywania uczniów. Właścicielka dwóch kotów, Edka i Lucka, które nieraz uprzyjemniały lekcje on line.

Aleksandra

Nauczycielka geografii i przyrody
Geograf, wykładowca, przewodnik sudecki i pilot wycieczek. Nieszablonowa kobieta, która w swoim życiu kieruje się pasją. Swoim uczniom pomaga przygotować się do egzaminu maturalnego z geografii przy okazji sprzedając istotne informacje o życiu w społeczeństwie.

Elżbieta

Nauczycielka matematyki
Jako nauczyciel tego wymagającego przedmiotu, skupiam się na tym, by przekazać prostą myśl: jeśli ty się zaangażujesz, matematyka odwdzięczy się hojnie. Jak to królowa. Prywatnie mam kilka dodatkowych zainteresowań. Uwielbiam góry, bo z pozoru są, jak matematyka, odległe i nieprzystępne.

Alicja

Nauczycielka języka angielskiego

Krzysztof

Nauczyciel wychowania fizycznego