Nasza kadra

Profesjonalna kadra to gwarancja dobrego funkcjonowania każdej placówki. Poznaj naszych nauczycieli, którzy są specjalistami w przekazywaniu wiedzy!

Szymon Wandzel

Dyrektor, nauczyciel WOSu, EdB, religii, etyki, filofozofii, kulturoznawstawa, języka łacińskiego i kultury antycznej, savoir-vivre'u.
Prezes Fundacji Laetare. Optymista, którego pasją jest drugi człowiek. Jego celem jest, by uczeń kończąc szkołę dostał się na wymarzone studia i był dobrym człowiekiem.

Sekretarka

Marta Kunach

Sekretarka
Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, posiadająca wiedzę i wykształcenie z zakresu organizacji i zarządzania oświatą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży edukacyjnej zna wszelkie szczegóły dotyczące procesów administracyjnych oraz systemu nauczania w szkole.

Paulina Rożek

Paulina

Pedagog szkolny, nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
Specjalista ds. Rodziny i Integracji Sensorycznej. Szczęśliwa żona oraz mama dwóch córek: Marceliny i Leny. Szybko nawiązuje relacje z innymi. Zawsze szczera. Oddana uczniom. Pasjonatka dobrych filmów i miłośniczka gotowania.

Aleksandra

Nauczyciel geografii i przyrody
Geograf, wykładowca, przewodnik sudecki i pilot wycieczek. Nieszablonowa kobieta, która w swoim życiu kieruje się pasją. Swoim uczniom pomaga przygotować się do egzaminu maturalnego z geografii przy okazji sprzedając istotne informacje o życiu w społeczeństwie.

Kadra - Aneta

Aneta

Nauczyciel języka niemieckiego
Pełna energii, zaangażowania i uśmiechu. Skutecznie podąża za uczniem, by w sposób kreatywny i oryginalny przekazać mu swoją wiedzę. Zachęca młodzież do nauki i udowadnia, że język niemiecki nie musi być nudny.

Anna

Nauczyciel języka hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego
Ukończyłam filologię romańską, Iberystykę oraz Stosunki Międzynarodowe (Uniwersytet Szczeciński, Łódzki, Sorbona w Paryżu, wydział dydaktyki języka francuskiego i wydział literatury). Jestem absolwentką studium organistowskiego w zakresie muzyki liturgicznej. Gram również na skrzypcach i fortepianie. Moją pasją jest żeglarstwo (patent żeglarza).

Elżbieta

Nauczyciel matematyki
Jako nauczyciel tego wymagającego przedmiotu, skupiam się na tym, by przekazać prostą myśl: jeśli ty się zaangażujesz, matematyka odwdzięczy się hojnie. Jak to królowa. Prywatnie mam kilka dodatkowych zainteresowań. Uwielbiam góry, bo z pozoru są, jak matematyka, odległe i nieprzystępne.

Grzegorz

Nauczyciel historii
Jestem nauczycielem dyplomowanym z ponad 20-letnim stażem. Mam duże doświadczenie w pracy z młodzieżą, także ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się. Moją pasją jest historia i muzyka.

Kadra - dr Katarzyna

dr Katarzyna

Nauczyciel biologii
Ukończyłam biologię na Uniwersytecie Wrocławskim ze specjalnością - antropologia. Studia doktoranckie na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu w zakresie biologii medycznej pozwoliły mi dostrzec niezwykłe zależności między niewidocznymi gołym okiem molekułami a życiem. Od zawsze towarzyszy mi łacińska sentencja „Per aspera ad astra” – Przez trudności do gwiazd. Tą myśl chciałabym przekazać młodym ludziom.

Łukasz

Nauczyciel sztuki
Freelancer o rozszerzonej rzeczywistości. Pasjonat sztuki, miłośnik teatru i marketingowiec. Jego znakiem rozpoznawczym jest przełamywanie szablonów i niesztampowe podejście do prowadzonych projektów. Dla niego sam moment tworzenia jest przeniesieniem w inny świat, zagłębieniem się w różne zakamarki naszego wnętrza.

Maria

Nauczyciel języka polskiego
Od zawsze nauczycielka języka polskiego. Oaza spokoju i serdeczności. Uczeń nie jest dla niej przeciwnikiem, ale partnerem w zdobywaniu wiedzy. Wychowawca klasy II P. Posiada umiejętnośc szybkiego zjednywania uczniów. Właścicielka dwóch kotów, Edka i Lucka, które nieraz uprzyjemniały lekcje on line.

Marta

Nauczyciel języka polskiego, języka polskiego dla obcokrajowców i wiedzy o kulturze
Absolwentka wrocławskiej filologii polskiej. Uczyła w kilku liceach - ostatnio w XIV LO. Zafascynowana światem szeroko pojętej kultury, wciąż szuka odpowiedzi na ważne pytania, wciąż jest ciekawa świata. Chętnie czyta i podróżuje. Kocha ludzi.

Wojciech

Nauczyciel historii
Potrafi nawiązać i utrzymywać dobry kontakt z młodzieżą, potrafi słuchać, jest cierpliwy i wytrwały, umie dostrzec zmianę w postawie i rozwoju ucznia, jest otwarty na nowości pedagogiczne. Z miłości do Sudetów i Wrocławia został licencjonowanym przewodnikiem.

Alicja

Nauczyciel języka angielskiego
Doświadczony lektor, absolwentka filologii angielskiej, wykładowczyni w Wyższej Szkole Zarządzania Edukacja we Wrocławiu. Otwarta i tolerancyjna, nastawiona na dobry kontakt z uczniami - do każdego podchodzi indywidualnie.

Agnieszka

Nauczyciel chemii

Dorota

Nauczyciel informatyki