Nasza kadra

Profesjonalna kadra to gwarancja dobrego funkcjonowania każdej placówki. Poznaj naszych nauczycieli, którzy są specjalistami w przekazywaniu wiedzy!

Szymon Wandzel

Dyrektor, nauczyciel WOSu, EdB, religii, etyki, filofozofii, kulturoznawstawa, języka łacińskiego i kultury antycznej, savoir-vivre'u.
Prezes Fundacji Laetare. Optymista, którego pasją jest drugi człowiek. Jego celem jest, by uczeń kończąc szkołę dostał się na wymarzone studia i był dobrym człowiekiem.

Nauczyciel Patryk

Patryk Michalak

Wicedyrektor, nauczyciel wiedzy o społeczeństwie i stosunków międzynarodowych
Magister nauk o polityce i administracji; absolwent bezpieczeństwa narodowego i stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Wrocławskim. Interesuje się m.in. zagadnieniami związanymi z polityką gospodarczą, makroekonomią czy międzynarodową ekonomią polityczną.

Sekretarka

Marta Kunach

Sekretarka
Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, posiadająca wiedzę i wykształcenie z zakresu organizacji i zarządzania oświatą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży edukacyjnej zna wszelkie szczegóły dotyczące procesów administracyjnych oraz systemu nauczania w szkole.

Alicja

Nauczyciel języka angielskiego
Doświadczony lektor, absolwentka filologii angielskiej, wykładowczyni w Wyższej Szkole Zarządzania Edukacja we Wrocławiu. Otwarta i tolerancyjna, nastawiona na dobry kontakt z uczniami - do każdego podchodzi indywidualnie.

Kadra - Aneta

Aneta

Nauczyciel języka niemieckiego
Pełna energii, zaangażowania i uśmiechu. Skutecznie podąża za uczniem, by w sposób kreatywny i oryginalny przekazać mu swoją wiedzę. Zachęca młodzież do nauki i udowadnia, że język niemiecki nie musi być nudny.

Anna

Nauczyciel języka hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego
Ukończyłam filologię romańską, Iberystykę oraz Stosunki Międzynarodowe (Uniwersytet Szczeciński, Łódzki, Sorbona w Paryżu, wydział dydaktyki języka francuskiego i wydział literatury). Jestem absolwentką studium organistowskiego w zakresie muzyki liturgicznej. Gram również na skrzypcach i fortepianie. Moją pasją jest żeglarstwo (patent żeglarza).

Elżbieta

Nauczyciel matematyki
Jako nauczyciel tego wymagającego przedmiotu, skupiam się na tym, by przekazać prostą myśl: jeśli ty się zaangażujesz, matematyka odwdzięczy się hojnie. Jak to królowa. Prywatnie mam kilka dodatkowych zainteresowań. Uwielbiam góry, bo z pozoru są, jak matematyka, odległe i nieprzystępne.

Nauczyciel, rektor

Ewa

Nauczyciel doradca zawodowy, rektor WSZ Edukacja
Absolwentka Politechniki Wrocławskiej. Wykładowca, nauczyciel, od 1999 roku związana z „Grupą Edukacja” we Wrocławiu. Brała udział w wielu konferencjach krajowych i zagranicznych, na których prezentowała swoje osiągnięcia naukowe, czego efektem były publikacje. Jest osobą otwartą na nowe idee. Stąd ciągła chęć zdobywania wiedzy i poszerzania swoich horyzontów.

Grzegorz

Nauczyciel historii
Jestem nauczycielem dyplomowanym z ponad 20-letnim stażem. Mam duże doświadczenie w pracy z młodzieżą, także ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się. Moją pasją jest historia i muzyka.

Lek. Karol

lek. wet. Karol

Nauczyciel podstaw medycyny weterynaryjnej
Jestem absolwentem Weterynarii wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Na codzień pomagam zwierzętom i przekazuję zdobytą wiedzę oraz doświadczenie młodzieży, rozwijając ich zainteresowania medycyną. W wolnych chwilach gram na instrumentach klawiszowych, zwiedzam Polskę, pasjonuję się miejską architekturą.

Joanna

Nauczyciel geografii
Absolwentka geografii na Uniwersytecie Warszawskim, obecnie doktorantka na Uniwersytecie Śląskim. Uwielbia poznawać świat - zarówno w teorii, jak i praktyce. Ulubione miejsca - Arktyka, Tybet i góry Izerskie. W wolnych chwilach biega ultramaratony.

Łukasz

Nauczyciel sztuki
Freelancer o rozszerzonej rzeczywistości. Pasjonat sztuki, miłośnik teatru i marketingowiec. Jego znakiem rozpoznawczym jest przełamywanie szablonów i niesztampowe podejście do prowadzonych projektów. Dla niego sam moment tworzenia jest przeniesieniem w inny świat, zagłębieniem się w różne zakamarki naszego wnętrza.

Maria

Nauczyciel języka polskiego
Od zawsze nauczycielka języka polskiego. Oaza spokoju i serdeczności. Uczeń nie jest dla niej przeciwnikiem, ale partnerem w zdobywaniu wiedzy. Wychowawca klasy II P. Posiada umiejętnośc szybkiego zjednywania uczniów. Właścicielka dwóch kotów, Edka i Lucka, które nieraz uprzyjemniały lekcje on line.

Marta

Nauczyciel języka polskiego, języka polskiego dla obcokrajowców i wiedzy o kulturze
Absolwentka wrocławskiej filologii polskiej. Uczyła w kilku liceach - ostatnio w XIV LO. Zafascynowana światem szeroko pojętej kultury, wciąż szuka odpowiedzi na ważne pytania, wciąż jest ciekawa świata. Chętnie czyta i podróżuje. Kocha ludzi.

Paulina Rożek

Paulina

Pedagog szkolny, nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
Specjalista ds. Rodziny i Integracji Sensorycznej. Szczęśliwa żona oraz mama dwóch córek: Marceliny i Leny. Szybko nawiązuje relacje z innymi. Zawsze szczera. Oddana uczniom. Pasjonatka dobrych filmów i miłośniczka gotowania.

Wojciech

Nauczyciel historii
Potrafi nawiązać i utrzymywać dobry kontakt z młodzieżą, potrafi słuchać, jest cierpliwy i wytrwały, umie dostrzec zmianę w postawie i rozwoju ucznia, jest otwarty na nowości pedagogiczne. Z miłości do Sudetów i Wrocławia został licencjonowanym przewodnikiem.

Adriana

Nauczyciel biologii

Agnieszka

Nauczyciel chemii