Nasza kadra

Profesjonalna kadra to gwarancja dobrego funkcjonowania każdej placówki. Poznaj naszych nauczycieli, którzy są specjalistami w przekazywaniu wiedzy!

Szymon Wandzel

Dyrektor, nauczyciel WOSu, EdB, religii, etyki, filofozofii, kulturoznawstawa, języka łacińskiego i kultury antycznej, savoir-vivre'u.
Prezes Fundacji Laetare. Optymista, którego pasją jest drugi człowiek. Jego celem jest, by uczeń kończąc szkołę dostał się na wymarzone studia i był dobrym człowiekiem.

Nauczyciel Patryk

Patryk Michalak

Wicedyrektor, Nauczyciel wiedzy o społeczeństwie, historii i teraźniejszości oraz stosunków międzynarodowych
Magister nauk o polityce i administracji; absolwent bezpieczeństwa narodowego i stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Wrocławskim. Interesuje się m.in. zagadnieniami związanymi z polityką gospodarczą, makroekonomią czy międzynarodową ekonomią polityczną.

Sekretarka

Alicja

Alicja

Nauczyciel języka angielskiego
Doświadczony lektor, absolwentka filologii angielskiej, wykładowczyni w Wyższej Szkole Zarządzania Edukacja we Wrocławiu. Otwarta i tolerancyjna, nastawiona na dobry kontakt z uczniami - do każdego podchodzi indywidualnie.

Kadra - Aneta

Aneta

Nauczyciel języka niemieckiego
Pełna energii, zaangażowania i uśmiechu. Skutecznie podąża za uczniem, by w sposób kreatywny i oryginalny przekazać mu swoją wiedzę. Zachęca młodzież do nauki i udowadnia, że język niemiecki nie musi być nudny.

Elżbieta

Elżbieta

Nauczyciel matematyki
Jako nauczyciel tego wymagającego przedmiotu, skupiam się na tym, by przekazać prostą myśl: jeśli ty się zaangażujesz, matematyka odwdzięczy się hojnie. Jak to królowa. Prywatnie mam kilka dodatkowych zainteresowań. Uwielbiam góry, bo z pozoru są, jak matematyka, odległe i nieprzystępne.

Nauczyciel, rektor

Ewa

Nauczyciel doradca zawodowy, rektor WSZ Edukacja
Absolwentka Politechniki Wrocławskiej. Wykładowca, nauczyciel, od 1999 roku związana z „Grupą Edukacja” we Wrocławiu. Brała udział w wielu konferencjach krajowych i zagranicznych, na których prezentowała swoje osiągnięcia naukowe, czego efektem były publikacje. Jest osobą otwartą na nowe idee. Stąd ciągła chęć zdobywania wiedzy i poszerzania swoich horyzontów.

Grzegorz

Nauczyciel historii
Jestem nauczycielem dyplomowanym z ponad 20-letnim stażem. Mam duże doświadczenie w pracy z młodzieżą, także ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się. Moją pasją jest historia i muzyka.

Lek. Karol

lek. wet. Karol

Nauczyciel podstaw medycyny weterynaryjnej
Jestem absolwentem Weterynarii wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Na codzień pomagam zwierzętom i przekazuję zdobytą wiedzę oraz doświadczenie młodzieży, rozwijając ich zainteresowania medycyną. W wolnych chwilach gram na instrumentach klawiszowych, zwiedzam Polskę, pasjonuję się miejską architekturą.

Joanna

Joanna

Nauczyciel geografii
Absolwentka geografii na Uniwersytecie Warszawskim, obecnie doktorantka na Uniwersytecie Śląskim. Uwielbia poznawać świat - zarówno w teorii, jak i praktyce. Ulubione miejsca - Arktyka, Tybet i góry Izerskie. W wolnych chwilach biega ultramaratony.

Maria

Nauczyciel języka polskiego
Od zawsze nauczycielka języka polskiego. Oaza spokoju i serdeczności. Uczeń nie jest dla niej przeciwnikiem, ale partnerem w zdobywaniu wiedzy. Wychowawca klasy II P. Posiada umiejętnośc szybkiego zjednywania uczniów. Właścicielka dwóch kotów, Edka i Lucka, które nieraz uprzyjemniały lekcje on line.

Marta

Nauczyciel języka polskiego, języka polskiego dla obcokrajowców i wiedzy o kulturze
Absolwentka wrocławskiej filologii polskiej. Uczyła w kilku liceach - ostatnio w XIV LO. Zafascynowana światem szeroko pojętej kultury, wciąż szuka odpowiedzi na ważne pytania, wciąż jest ciekawa świata. Chętnie czyta i podróżuje. Kocha ludzi.

Wojciech

Nauczyciel historii
Potrafi nawiązać i utrzymywać dobry kontakt z młodzieżą, potrafi słuchać, jest cierpliwy i wytrwały, umie dostrzec zmianę w postawie i rozwoju ucznia, jest otwarty na nowości pedagogiczne. Z miłości do Sudetów i Wrocławia został licencjonowanym przewodnikiem.

dr Krzysztof

Nauczyciel historii sztuki, sztuki w praktyce, elementów rysunku architektonicznego
Absolwent Politechniki Wrocławskiej, z wykształcenia architekt i naukowiec, z pasji artysta malarz i rysownik. Miłośnik jazzu pod każdą postacią i sztuki kulinarnej, szczególnie włoskiej i greckiej. Największą radość czerpie, z dzielenia się z innymi, swoją wiedzą i pasjami.

Adam

Nauczyciel wychowania fizycznego
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Oligofrenopedagog, instruktor sportu (badminton), instruktor pierwszej pomocy. Propagator socjomotorycznego podejścia do aktywności fizycznej. Na co dzień współpracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w zakresie gimnastyki i akrobatyki. Pasjonat szeroko pojętej popkultury, z wyjątkową słabością do filmów i seriali.

Jakub

Nauczyciel fizyki i chemii
Absolwent chemii ze specjalizacją w chemii fizycznej na Uniwersytecie Wrocławskim. Interesuje się wszystkimi aspektami swojej dziedziny, szczególnie jej rolą w przemyśle energetycznym i w zrównoważonym rozwoju. Zawsze chętny do nauki i rozszerzania swoich kompetencji.

Joanna

Nauczyciel języka polskiego i zajęć teatralnych
Krytyk literacki, absolwentka Filologii Polskiej (UWr), badaczka konstruktów społecznych: męskości i kobiecości w kulturze. Osoba o charakterze poszukiwacza – obserwacja i kontekstualność jest nieodłącznym elementem jej codzienności. Szczególnym zainteresowaniem obdarzyła takie obszary, jak : płaszczyzny tożsamości człowieka, etapy wchodzenia w dorosłość (inicjacja) oraz relacje między generacjami. Entuzjastka francuskiej psychologii i filozofii. W wolnych chwilach „uprawia artyzm”: pisze, rysuje, tańczy, śpiewa i rapuje…

Dawid

Nauczyciel języka hiszpańskiego
Absolwent Filologii Hiszpańskiej z uprawnieniami pedagogicznymi na Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Lesznie. Miłośnik kultury hiszpańskiej i sportu. Badacz historii Krzysztofa Kolumba. Z empatią i uśmiechem na twarzy zaraża miłością do języka hiszpańskiego. Pozwólcie mu się zabrać w podróż pełną fiest i aspektów kulturowych, a na pewno zostaną w waszej pamięci na zawsze 🙂

Klemens

Nauczyciel matematyki
Lubię matematykę i sprawiam, że nauka matematyki dla uczniów staje się łatwa i przyjemna. Interesuję się fotografowaniem przyrody.

Anita

Nauczyciel języka francuskiego i języka angielskiego
Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Opolskiego. Ukończyła również podyplomowe studia na kierunku europeistyka. Ustawiczne doskonalenie zawodowe i doświadczenie zdobyte w okresie dwudziestoletniej pracy pedagogicznej pozwala jej uczyć efektywnie, nowocześnie i atrakcyjnie dla uczniów. Interesuje się kulturą antyczną, a także współczesną literaturą i filmem francuskim. Domenę stanowią jednak zainteresowania lingwistyczne.

Jolanta

Nauczyciel matematyki i informatyki
Absolwentka Politechniki Wrocławskiej. Mama dwójki dzieci. Miłośniczka dobrego kina, w wolnych chwilach lubi czytać książki kryminalne, słuchać podcasty kryminalne i gotować.

Lesław

Nauczyciel informatyki
Jest informatykiem i nauczycielem akademickim z wykształceniem pedagogicznym. Tworzy i utrzymuje duże serwisy internetowe, ale bardzo lubi się realizować jako szkolny nauczyciel. Pasjonują go również Indie oraz ekologia.

dr Małgorzata

Nauczyciel podstaw przedsiębiorczości

prof. dr hab. inż. Ireneusz

Nauczyciel fizyki

Agnieszka

Nauczyciel biologii

Beata

Nauczyciel biologii

Kamil

Nauczyciel wychowania fizycznego

Juliusz

Nauczyciel emisji głosu z elementami retoryki, gry na skrzypcach i pianinie, opiekun szkolnego zespołu muzycznego