Mikołajkowy Turniej koszykówki

Nauczyciele wf-u w czapkach świętego Mikołaja rozdają nagrody podczas mikołajkowego turnieju koszykówki.
Wczoraj w naszej szkole, z okazji Dnia Świętego Mikołaja, odbył się emocjonujący Mikołajkowy Turniej koszykówki 2×2! 🏀🎅
Uczniowie rywalizowali w zespołach, prezentując nie tylko umiejętności sportowe, ale także ducha drużyny i fair play. Gratulacje dla wszystkich uczestników za zaangażowanie i wspaniałą grę!
Nie zabrakło również klimatu charytatywnego – towarzyszyła nam fantastyczna loteria fantowa, gdzie każdy mógł wesprzeć szczytny cel. 🎁 Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tej inicjatywy!
Mikołajkowy Turniej koszykówki nie tylko dostarczył nam sportowych emocji, ale także wzmocnił więzi społeczności szkolnej. Cieszymy się, że mogliśmy razem świętować i wspólnie przeżywać ten radosny dzień! 🌟🤶