Dołącz do mLegitymacji!

Zdjęcie dwóch dziewczyn jadących środkiem komunikacji miejskiej i rozmawiających ze sobą.

Czym jest mLegitymacja?

To innowacyjny projekt realizowany przez Ministerstwo Cyfryzacji we współpracy z NASK, będący częścią inicjatywy mObywatel. Teraz, aby cieszyć się wszystkimi korzyściami mLegitymacji, wystarczy smartfon z systemem Android lub iOS! 📱

Jakie korzyści niesie za sobą posiadanie mLegitymacji?

Najważniejsze to możliwość korzystania z ulg i usług dostępnych dla uczniów w dowolnym miejscu i czasie, bez potrzeby posiadania tradycyjnej papierowej wersji dokumentu. 🚌🚎

Jak wyrobić mLegitymację?

🔥 Aby stać się szczęśliwym posiadaczem mLegitymacji, wystarczy wypełnić kilka prostych kroków:
🔹 Pobierz wniosek z naszej strony internetowej lub odbierz go osobiście w sekretariacie szkoły.
🔹 Wyślij skan zdjęcia legitymacyjnego na adres e-mail: sekretariat@liceum-edukacja.pl.
🔹 Wypełniony wniosek złóż osobiście w sekretariacie.
I to wszystko! 😎

Gotowi do korzystania z mLegitymacji?
Do dzieła! 💪🎓