Liceum "Edukacja" Wrocław

Półmetek w Edukacji

1 czerwca nasi uczniowie zorganizowali niesamowitą imprezę – półmetek!
Co to takiego, zapytacie? To symboliczne świętowanie przejścia przez połowę drogi szkolnej! 🥳🩷

👠 Impreza rozpoczęła się od szalonej energii. Już na wejściu można było poczuć dawkę ekscytacji, która unosiła się w powietrzu. Sala balowa została przystrojona na tę okazję – balony, bukiety i świetliste dekoracje stworzyły magiczną atmosferę.

Muzyka huczała z głośników, a uczniowie rwali się na parkiet. 💎 Niektórzy tańczyli ze swymi partnerami, inni wraz z przyjaciółmi. Nie zabrakło także szalonych wygłupów. W jednym z kącików można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z nauczycielami i kolegami z klasy. Uczniowie radośnie śmiali się i bawili, tworząc niezapomniane wspomnienia. 🎹📷

Półmetek to fantastyczna okazja do zabawy i odrobiny refleksji. To moment, aby spojrzeć wstecz na to, co zostało osiągnięte, i z optymizmem patrzeć w przyszłość. Ale przede wszystkim to czas, aby celebrować chwile spędzone razem z przyjaciółmi, budując więzi i wspomnienia, które pozostaną na zawsze. ☺️