Liceum "Edukacja" Wrocław

Indywidualne Lekkoatletyczne Mistrzostwa Dolnego Śląska

26 września odbyły się Indywidualne Lekkoatletyczne Mistrzostwa Dolnego Śląska. Nowoczesne Regionalne Centrum Sportu w Lubinie ugościło najlepszych lekkoatletów z całego województwa, a wśród nich nie zabrakło naszych uczniów .
Wzięliśmy udział w dziewięciu konkurencjach, a w wielu z nich ustanowiliśmy nowe rekordy szkoły. Pomimo zaciętej rywalizacji z uczniami szkół sportowych, nasi zawodnicy kilkakrotnie zajęli miejsca w czołowej dziesiątce.
Najbliżej podium była Milana Piatovska, uczennica klasy 4 medycznej, która zajęła czwarte miejsce w biegu na 1500 metrów.
Na wyróżnienie zasługuje także Hanna Trela, uczennica klasy 3 biznesowej, która zdobyła trzecie miejsce w swojej serii biegu na 400 metrów.
Doskonałe wyniki uzyskały również nasze sztafety – dziewczęta uplasowały się w pierwszej ósemce najlepszych szkół w województwie, a chłopcy w pierwszej dziesiątce.
Całej drużynie Edukacji składamy ogromne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!
Fotorelację przygotował Jan Stokłosa, uczeń klasy 4 artystycznej.