Prezentacje kandydatów do samorządu uczniowskiego

Dzisiaj, z okazji Światowego Dnia Bez Przemocy, wszyscy uczniowie mieli okazję obejrzeć poruszający film pt. „Kształt Twojego Głosu” w reżyserii Naoko Yamady. Film ten miał na celu uwrażliwienie nas na problem przemocy, zarówno fizycznej, jak i psychicznej, z jaką mogą mierzyć się uczniowie w środowisku szkolnym. Była to niezwykle ważna lekcja empatii i zrozumienia dla innych.

Co więcej, dzisiejszy dzień przyniósł również oficjalne prezentacje kandydatów na stanowisko przewodniczącego szkoły! Kandydatami są: Antonina Turek, Alicja Dudejcz, Weronika Paruzel oraz Andrzej Pietrzak. Po ekscytujących przemówieniach, odbyło się wielkie głosowanie, które zdecyduje, kto obejmie to prestiżowe stanowisko.

Wyniki zostaną ogłoszone już w środę! Jesteśmy bardzo ciekawi, kto zdobędzie najwięcej głosów, a wy? 😊