Dzień Otwarty w Liceum Ogólnokształcącym "Edukacja"

Zapraszamy serdecznie na Dzień Otwarty w Liceum Ogólnokształcącym „Edukacja”!
Wydarzenie odbędzie się w budynku Edukacja, przy ulicy Krakowskiej 56-62, w dniu 20 kwietnia.
Startujemy o godzinie 10:00 i trwamy do 15:00.

W programie czeka wiele atrakcji:

• Prezentacja oferty na rok szkolny 2024/25 oraz możliwość zapisów.
  • Występy, w tym prezentacje samorządu uczniowskiego oraz kółka teatralnego.
  • Możliwość rozmów przy poczęstunku z dyrekcją, nauczycielami i pedagogami szkolnymi.
  • Zwiedzanie szkoły z przewodnikiem, którymi będą uczniowie liceum.
  • Tematyczne strefy warsztatowe, w których będzie można wziąć udział w różnorodnych zajęciach.
  • Zajęcia sportowe dla aktywnych oraz kącik muzyczny dla miłośników muzyki.
  • Wystawa prac plastycznych naszych utalentowanych uczniów.
  • Finał konkursu oraz uroczyste wręczenie nagród. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Dołączcie do naszego wydarzenia i odkryjcie, dlaczego warto wybrać nasze liceum dla swojej dalszej edukacji!

Zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów klas siódmych i ósmych do odwiedzenia naszej strony konkursowej! To właśnie tam znajdziecie wszystkie niezbędne informacje dotyczące naszego konkursu oraz warunki uczestnictwa. Nie przegapcie okazji, aby wziąć udział w emocjonującej rywalizacji i zaprezentować swoje talenty! Kliknijcie tutaj, aby odwiedzić naszą stronę konkursową: