Liceum "Edukacja" Wrocław

Konkurs "Ekspresja - Pokaż Swoją Pasję!"

Witaj w wyjątkowym konkursie organizowanym przez Liceum Ogólnokształcące „Edukacja”. Czas na wyrażenie swoich pasji i zainteresowań!

Organizator i Czas Trwania

Organizatorem konkursu jest Liceum Ogólnokształcące „Edukacja” z siedzibą we Wrocławiu. Konkurs trwa od 2 kwietnia 2024 r. do 18 kwietnia 2024 r., a ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 20 kwietnia 2024 r. podczas wydarzenia „Dni Otwartych”.

Cel Konkursu

Pragniemy promować rozwój osobisty, pasje i zainteresowania oraz kreatywne spędzanie wolnego czasu wśród młodzieży.

Warunki Udziału

Konkurs adresowany jest do uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych z terenu Wrocławia i powiatu wrocławskiego. Wystarczy, że pokażesz swoje hobby w formie filmu, zdjęć lub tekstu. Zgłoszenie udziału odbywa się poprzez przesłanie pracy konkursowej na adres mailowy konkurs@liceum-edukacja.pl wraz z krótkim opisem. Nie zapomnij podać swojego imienia i nazwiska w nazwie pliku!

Zasady Ocen i Ogłoszenie Wyników

Każdy uczestnik otrzymuje jeden los, a laureat zostanie wyłoniony drogą losowania podczas „Dni Otwartych”. Zwycięzca zostanie powiadomiony mailowo. Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu oraz zgodę na publikację imienia, nazwiska i pracy konkursowej w działaniach marketingowych.

Nagroda

Najlepszą pracę nagrodzimy hulajnogą! To doskonała motywacja do pokazania swojego talentu.

Gotowy, abyś pokazał światu swoją „Ekspresję”? Dołącz do nas już dziś!