Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości

🇵🇱✨ Dzisiaj, podczas uroczystego apelu z okazji Narodowego Święta Niepodległości, nasza szkoła łączyła się w patriotycznym duchu. 🇵🇱🎉
Po wspólnym odśpiewaniu hymnu narodowego, Samorząd Uczniowski, Kółko Teatralne i Przyjaciele zaprezentowali niezapomniane widowisko muzyczno-teatralne. 🎭🎶 To było niesamowite doświadczenie, pełne wzruszeń i dumy z naszej historii.
Podczas apelu mieliśmy okazję podziwiać nie tylko talenty teatralne, ale także solistów i duety, które z wielkim zaangażowaniem prezentowały pieśni związane z naszym narodowym świętem. 🎤📜
Nie zabrakło również wierszy i scenek, które dodatkowo podkreśliły ważność tego dnia. Pan Przemysław Kania, nowy opiekun Kółka Teatralnego, i pani Joanna Kukowska, opiekunka Samorządu Uczniowskiego, również wnieśli swój artystyczny wkład, prezentując swoje wokalne talenty.
Dziękujemy wszystkim za udział w tej wyjątkowej celebracji! Razem tworzymy wspólnotę, która z dumą obchodzi ważne wydarzenia naszej historii. 🤝🇵🇱