Pedagog

😊 Chcielibyśmy dzisiaj przypomnieć Wam o jednym z najważniejszych zasobów w naszej szkole, mowa o gabinecie Pani Pedagog.

To miejsce, które zostało stworzone z myślą o Was i Waszych potrzebach, gdzie zawsze możecie liczyć na wsparcie i pomoc. 🤝
Jej zadaniem jest nie tylko rozwiązywanie problemów, ale także pomaganie Wam poprzez wskazywanie sposobów radzenia sobie w trudnych sytuacjach.
📣 Porozmawiacie tam o wszystkim, co Was dręczy – problemy w nauce, trudności z kolegami czy sytuacje prywatne. Zawsze zostaniecie wysłuchani z uwagą i zrozumieniem, a rady jakie usłyszycie pomogą Wam przejść przez ciężkie chwile.
W naszej szkole zawsze stawiamy na Wasze dobre samopoczucie i rozwój, a gabinet Pani Pedagog jest jednym z najlepszych narzędzi, jakie mamy do dyspozycji. 😉

👋 Pani Pedagog czeka na Was: (🟢zielone piętro, gabinet 205)

poniedziałek 08:00-12:00
wtorek 08:00-12:30