Skrzynka na Wasze listy!

Skrzynka na listy

W naszej szkole chcemy wiedzieć z jakimi problemami się zmagacie i czego od nas oczekujecie. Dlatego – jak już pewnie zauważyliście – tuż obok pokoju p. Pedagog pojawiła się tzw. „Skrzynka zwierzeń”. Jej artystyczna forma to zasługa naszego niezastąpionego nauczyciela sztuki 🎨

Członkowie naszej społeczności, czyli zarówno nauczyciele jak i uczniowie mogą do niej wrzucać swoje listy ze sprawami, których się wstydzą, albo o których po prostu nie chcą mówić na spotkaniu ✉️ Zostaną one skierowane do Pana Dyrektora lub Pani Pedagog. Prosimy o podpisywanie przesyłek, jednak anonimy też są dozwolone 🤫  Musicie jednak pamiętać, że w przypadku tych drugich pomoc może być utrudniona. Listy raz w tygodniu będzie odbierała nasza Pani Pedagog.

Czekamy na Wasze zgłoszenia, jesteśmy tu dla Was! 😊