Kandydaci do Samorządu Uczniowskiego

kolaż zdjęć z portretów kandydatów do samorządu uczniowskiego w liceum.
🗳️📣 WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO! 📣🗳️
Drodzy Uczniowie!
Dziś rozpoczynamy ważny etap naszego szkolnego życia – wybory do Samorządu Uczniowskiego! To czas, kiedy możemy wspólnie decydować o naszej szkolnej przyszłości.
Każdy z Was ma możliwość oddać swój głos na wybranego kandydata. Wszystkich kandydatów mogliście poznać na piątkowym apelu, gdzie każdy z nich przedstawił swoje pomysły i cele na nowy rok szkolny. Teraz pora na WAS!
📷 Zdjęcia kandydatów znajdziecie w poście na facebooku, więc spokojnie możecie się z nimi zapoznać.
Pamiętajcie, że Wasz głos ma znaczenie, a wybór nowego Samorządu to także wybór naszego przyszłego Opiekuna Samorządu.
🌟 Kandydaci na stanowisko Opiekuna Samorządu:
🔹 Joanna Kukowska (język polski)
🔹 Juliusz Stępień (Emisja głosu, Muzyka, Historia Muzyki)
🔹 Aleksandra Zimmer (Chemia)
Oddawajcie głosy mądrze i odpowiedzialnie. To Wasza szansa na wpływ na życie szkolne!
Głosowanie rozpoczyna się już teraz i potrwa przez najbliższe dni. Wspólnie zdecydujemy, kto będzie reprezentował nasz Samorząd Uczniowski. 🗳️🤝
Dajcie się słyszeć i uczestniczcie w tym demokratycznym procesie. Wasza szkoła, Wasza przyszłość!