Wyniki Głosowania na Samorząd Uczniowski!

Grafika ludzi skaczących ze szczęścia na złotym pucharze.

Wyniki Głosowania na Samorząd Uczniowski!

Cieszymy się ogromnie, ogłaszając wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego. Wszystkim uczestnikom chcielibyśmy serdecznie podziękować za Wasze zaangażowanie i entuzjazm w tym demokratycznym procesie wyborczym. Wasze decyzje miały ogromne znaczenie dla kształtu naszej szkolnej społeczności, a wasza aktywność i zaufanie były inspirujące.

Oto wyniki głosowania:

1. Opiekun Samorządu Szkolnego: Prof. Joanna Kukowska
  2. Przewodnicząca Samorządu: Lena Wojtasik
  3. Wiceprzewodniczący Samorządu: Oliwier Jakubowski
  4. Przecznik Praw Ucznia: Andrzej Pietrzak

Serdecznie gratulujemy wszystkim wybranym kandydatom! Jesteśmy przekonani, że spełnicie swoje obowiązki z zaangażowaniem i pasją, przyczyniając się do rozwoju naszej szkolnej społeczności.

Pierwsze spotkanie nowo wybranego Samorządu Uczniowskiego odbędzie się 27 września (środa) na długiej przerwie w sali 303. To będzie doskonała okazja do zapoznania się i omówienia planów na przyszłość. Prosimy o obecność wszystkich wybranych kandydatów.

Dziękujemy Wam wszystkim za aktywny udział w wyborach i za gotowość do oddania swojego głosu. To Wasza zaangażowanie czyni naszą szkołę lepszym miejscem do nauki i rozwoju! Brawo!

Grafika ludzi skaczących ze szczęścia na złotym pucharze.